تیم سایبری پلارک

Pelarak Cyber Team

تیم سایبری پلارک

Pelarak Cyber Team

تیم سایبری پلارک

«امروز جمهورى اسلامى و نظام اسلامى با یک جنگ عظیمى مواجه است، لیکن جنگ نرم که دیدم همین تعبیر «جنگ نرم» توى صحبتهاى شما جوانها هست و الحمدللَّه به این نکات توجه دارید؛ این خیلى براى ما مایه ‏ى خوشحالى است - خب حالا در جنگ نرم، چه کسانى باید میدان بیایند؟قدر مسلّم نخبگان فکرى‏ و شما دانشجویان همین نخبگان فکری هستید. که باید شما را افسران جوانِ جبهه ‏ى مقابله ‏ى با جنگ نرم نامید.»
بیانیات مقام معظم رهبری
(دیدار با دانشجویان، 4 شهریور 1388)

"Today the Islamic Republic regime is facing a huge battle, but the war that saw the phrase" soft war "Alhmdllh these suggestions into your point is, you're young, it's very essence is happy for us - So In war, who came to the field? appreciate your obvious intellectual elite and the intellectual elite of our students. Young officers, who should you call the front face of the war. "
Leader word
(meeting with students, 4 September2009)

پلارک اس.ام.اس
سایتهای پیشنهادی
پوستر منتخب
سنگرهای سایبری
سنگرهای ما
حامی پلارک

دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر انقلاب

پنجشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۰ ب.ظ

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای این دیدار با تجلیل از شخصیت بسیار ارزنده آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان، برای شفای عاجل ایشان دعا و ضمن گرامیداشت یادِ نمایندگانی که در ماه‌های اخیر به رحمت حق رفته‌اند،  همگان را به بهره‌گیری از برکات ماه ذی‌القعده به عنوان ماه توبه و بازگشت به خداوند متعال توصیه کردند.
رهبر انقلاب اسلامی سپس به بیان تحلیل کلان از شرایط کنونی جهان، منطقه و کشور پرداختند و گفتند: تحولات کنونی حاکی از تغییر نظم جهانی ۷۰ ساله ی پایه‌گذاری شده به‌وسیله‌ی غربی‌ها اعم از اروپا و آمریکا، و شکل‌گیری نظمی جدید است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به دو پایه‌ی «فکری و ارزشی» و «نظامی و سیاسی» نظم مستقر در جهان در هفتاد سال گذشته اشاره کردند و افزودند: تحولات سالهای اخیر جهان و منطقه، آشکارا نشان می‌دهد که هر دو پایه‌ی اقتدار غرب دچار چالش و تزلزل جدی شده‌اند.

در ابتدای این دیدار آیت‌الله هاشمی شاهرودی نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقتدار روز افزون نظام اسلامی، پیروزی‌های مقاومت اسلامی در فلسطین، عراق، سوریه و لبنان را  از برکات نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: امام خمینی رحمه‌الله تنها بنیان‌گذار جمهوری اسلامی در یک کشور نبود بلکه منشأ تحولی عظیم در جهان اسلام شد.
نایب‌رئیس مجلس خبرگان با اشاره به اقدامات دشمنان برای تخریب و انحراف حرکت‌های اسلامی خواستار برنامه‌ریزی دقیق جهت غلبه بر ترفندهای دشمنان شد.
همچنین آیت‌الله یزدی نایب‌رئیس دوم مجلس خبرگان، گزارشی از نشست دو روزه مجلس خبرگان ارائه کرد.


مشروح کامل خبر در ادامه مطلبحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنجشنبه) در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان، با ارائه تحلیلی جامع از شرایط جهان، منطقه و کشور و نشانه‌های شکل‌گیری «نظم جدید» در دنیا، به تبیین علل اصلی متزلزل شدن پایه‌های «فکری و عملی» تسلط غرب و نظم کنونی جهان پرداختند و تأکید کردند: در این برهه‌ی حساس مهمترین وظیفه، افزایش اقتدار کشور برای تأثیرگذاری و نقش‌آفرینی در فرایند شکل‌گیری نظم جدید جهانی است که این افزایش اقتدار مبتنی بر سه پایه‌ی اصلی «علم و فناوری»، «اقتصاد» و «فرهنگ» است.
رهبر انقلاب اسلامی همچنین خاطرنشان کردند: وحدت و همدلی نیاز اساسی کشور است و وظیفه‌ی همه، حمایت از دولت و دستگاه‌های اجرایی است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای این دیدار با تجلیل از شخصیت بسیار ارزنده آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان، برای شفای عاجل ایشان دعا و ضمن گرامیداشت یادِ نمایندگانی که در ماه‌های اخیر به رحمت حق رفته‌اند،  همگان را به بهره‌گیری از برکات ماه ذی‌القعده به عنوان ماه توبه و بازگشت به خداوند متعال توصیه کردند.

رهبر انقلاب اسلامی سپس به بیان تحلیل کلان از شرایط کنونی جهان، منطقه و کشور پرداختند و گفتند: تحولات کنونی حاکی از تغییر نظم جهانی ۷۰ ساله ی پایه‌گذاری شده به‌وسیله‌ی غربی‌ها اعم از اروپا و آمریکا، و شکل‌گیری نظمی جدید است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به دو پایه‌ی «فکری و ارزشی» و «نظامی و سیاسی» نظم مستقر در جهان در هفتاد سال گذشته اشاره کردند و افزودند: تحولات سالهای اخیر جهان و منطقه، آشکارا نشان می‌دهد که هر دو پایه‌ی اقتدار غرب دچار چالش و تزلزل جدی شده‌اند.

ایشان به پایه‌ی «فکری و ارزشی» نظام غرب اشاره کردند و گفتند: غربی‌ها در طول سال‌های متمادی با طرح شعارهای جذاب و فریبنده‌ای همچون «آزادی»، «دموکراسی»، «حقوق بشر» و «دفاع از انسان‌ها»، تلاش کردند تا برتری ارزشی نظام خود را بر سایر مناطق جهان و ادیان مختلف به ویژه دین اسلام تثبیت کنند که متأسفانه در دنیای اسلام برخی افراد و شخصیت‌ها و دولت‌ها تحت تأثیر این شعارها، معتقد به برتری ارزش‌های مورد ادعای غرب شدند و این تفکر همچنان طرفدارانی دارد.


رهبر انقلاب اسلامی درخصوص پایه‌ی «سیاسی و نظامی» تمدن غرب نیز خاطرنشان کردند: اگر ملت‌ها، دولت‌ها یا جریان‌هایی تحت تأثیر نظام ارزشی مورد ادعای غرب قرار نمی‌گرفتند و در مقابل آن ایستادگی می‌کردند، با آنها از طریق فشار سیاسی و نظامی برخورد می‌شد که موارد متعددی از این فشارها در کشورهای مختلف از جمله ایران وجود داشته است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: نظام غرب با استفاده از دستگاه‌های تبلیغاتی که روز به روز توسعه می‌یافتند و مدرن‌تر نیز می‌شدند، این دو پایه‌ی اصلی را به رخ ملت‌ها می‌کشید و تلاش می‌کرد تا صاحبان فکر و روشنفکران و ملت‌ها را اقناع کند که نظام ارزشی غرب، برترین نظام در دنیا است.
ایشان با اشاره به تزلزل جدی هر دو پایه‌ی نظم جهانی غرب در شرایط کنونی، به بیان عوامل به چالش کشیده شدن مبانی «فکری و ارزشی»  یا همان سلطه‌ی معنوی غرب پرداختند و گفتند: بحران اخلاقی رو به افزایش در غرب همچون رواج پوچی و بیهودگی و ناامنی روحی به‌خصوص در میان جوانان، متزلزل شدن بنیان خانواده، جهت‌گیری غلط در خصوص موضوع «زن» و زیر سؤال رفتن جدی جریانِ فمینیست، و ارزش شدن منکراتی همچون همجنس‌گرایی و ضد‌ارزش شدن مخالفت با منکرات، اولین عامل به چالش کشیده شدن مبانی «فکری و ارزشی» نظام غرب است.
رهبر انقلاب اسلامی، گرایش روزافزون به مذهب به‌ویژه اسلام و توجه به قرآن را در غرب، دومین عامل برشمردند و با اشاره به بروز تعارض‌های عملی در شعارهای مورد ادعای غربی‌ها، افزودند: غرب که دائماً دم از آزادی و حقوق بشر و دموکراسیمی‌زد، در عمل این شعارها را نقض کرد به‌گونه‌ای که امروز طرح این شعارها از جانب غرب به یک امر مستهجن تبدیل شده است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به آمار تعجب‌برانگیز حمایت غرب از کودتاها بر ضد دولت‌های مستقل خاطرنشان کردند: براساس برخی گزارش‌ها، آمریکا، از بعد از جنگ جهانی دوم، برای سرنگونی ۵۰ دولت اقدام و با ده‌ها جریان مقاومت مردمی مخالفت کرده است.
ایشان، استفاده امریکا از بمب اتم و کشتار دویست هزار نفر در ژاپن، برپایی زندان‌های گوانتانامو، ابوغریب و ده‌ها زندان مخفی در اروپا را نمونه‌های دیگری از تعارض میان شعارهای فریبنده غربی‌ها و عمل آنها دانستند و گفتند: استفاده از زور و خشونت و سرکوب از جمله تحریم در مقابل ملت‌ها و دولت‌های مخالف سلطه، استفاده از ترور و راه انداختن جریان‌های تروریستی و لشکرکشی‌های نظامی به‌ویژه حمله به عراق و افغانستان و حملات مکرر به پاکستان، چهارمین عامل تزلزل مبانی «فکری و ارزشی» نظام غرب است.
رهبر انقلاب اسلامی پنجمین و آخرین عامل به چالش کشیده‌شدن ارزش‌ها و شعارهای مورد ادعای غربی‌ها را جریان سازی‌هایی همچون «القاعده و داعش» دانستند و افزودند: اگر چه غربی‌ها و به‌ویژه آمریکایی‌ها ادعا می‌کنند که این جریان‌ها به آنها ارتباطی ندارند اما براساس شواهد مختلف، تردیدی وجود ندارد که این جریان‌ها به دست قدرت‌های غربی و عوامل منطقه‌ای آنها ساخته شده‌اند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: این عوامل، نظام ارزشی غربی‌ها را که مدعی برتری آن نیز هستند، به‌شدت به چالش کشیده است و دیگر کسی شعار طرفداری از حقوق بشر و دموکراسی و آزادی را از آنها نمی‌پذیرد.
ایشان سپس به بیان عوامل به چالش کشیده شدن پایه‌ی «اقتدار نظامی و سیاسی» غرب پرداختند و گفتند: مهمترین عامل در تزلزل این اقتدار، برپایی یک نظام مبتنی بر تفکرات اسلامی و حرکت انقلابی در ایران، به عنوان یکی از مناطق به‌شدت تحت نفوذ آمریکا، بود که این نظام در مقابل حملات گوناگون و متنوع سیاسی، نظامی، امنیتی و اقتصادی غرب، نه تنها از بین نرفت بلکه اکنون مقتدرتر نیز شده است.

رهبر انقلاب، نظام جمهوری اسلامی را یک نظام مقتدر و در عین حال مظلوم خواندند و افزودند: ایستادگی هشت‌ساله‌ی ملت ایران در دفاع مقدس، موضوع کوچکی نیست زیرا نشان داد که توانایی‌های نظامی و امنیتی قدرت‌های مسلط، قادر نیستند از ایستادگی یک ملت بکاهند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حوادث منطقه از جمله جنگ ۳۳ روزه لبنان، جنگ‌های ۲۲ روزه و هشت‌روزه غزه و جنگ اخیر ۵۰ روزه در غزه را از مسائل تأثیرگذار در تزلزل اقتدار نظامی و سیاسی غرب دانستند و تأکید کردند: جنگ اخیر در غزه نمونه‌ای معجزه‌آسا است زیرا ایستادگی مردم در یک منطقه‌ی کوچک و محدود، موجب شد تا رژیم صهیونیستی که نماد قدرت غرب در منطقه است به زانو در بیاید و مردم غزه با وجود اصرار رژیم صهیونیستی برای پذیرش آتش‌بس، آن را تا برآورده شدن شروط خود نپذیرفتند.
ایشان با اشاره به دیدگاه برخی افراد صاحب‌نفوذ در غرب مبنی بر اینکه گزینه‌ی نظامی، دیگر گزینه‌ی معتبر و با صرفه‌ای برای غربی‌ها نیست افزودند: معنی این سخن، این است که توانایی‌های نظامی و امنیتی غرب، کاملاً به چالش کشیده شده است.
رهبر انقلاب اسلامی بعد از بیان عوامل تزلزل جدی مبانی اقتدار سلطه‌ی غرب گفتند: همه این عوامل و دلایل نشان‌گر آن است که نظام فعلی جهانی قابل استمرار نیست و نظم جدیدی در حال شکل‌گیری است اما سؤال اصلی این است که وظیفه‌ی ما در این برهه‌ی حساس چیست؟
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به این سؤال دو نکته را متذکر شدند. نکته‌ی اول: واقعیات جهان و منطقه را به درستی درک و از تحلیل غلط و واژگونه پرهیز کنیم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: برخی افراد در منطقه و حتی کشور معتقدند که «ما در مقابل غرب یک راه بیشتر نداریم و آن هم تسلیم است! اگر با رضایت و خواست خود تسلیم نشویم، آنها ما را با فشار تحریم سیاسی و اقتصادی و زور نظامی وادار به تسلیم خواهند کرد».
ایشان تأکید کردند: این تحلیل، غلط و خطرناک است، زیرا  واقعیات جهان و منطقه نشان‌گر تزلزل جدی مبانی اقتدار غرب است، بنابراین باید واقعیات را به درستی درک کرد تا گرفتار تحلیل اشتباه نشویم.
دومین نکته‌ای که رهبر انقلاب اسلامی به عنوان وظیفه در شرایط کنونی متذکر شدند، آمادگی برای نقش‌آفرینی در نظم جدید جهانی، از طریق قوی‌تر کردن کشور بود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای لازمه‌ی تقویت کشور را استفاده از همه‌ی ظرفیت‌های داخلی و خارجی دانستند و گفتند: طرفداران نظام جمهوری اسلامی در منطقه عمق راهبردی ما هستند ضمن آنکه در امریکای لاتین و قسمت‌های مهمی از آسیا نیز، عمق راهبردی داریم که باید از آنها به درستی استفاده شود.

ایشان «علم و فناوری»، «اقتصاد»، و «فرهنگ» را سه عنصر کلیدی برای افزایش اقتدار کشور بیان کردند و افزودند: دولت، مسئولان و متنفذین کشور باید در هر سه بخش فعال شوند و با کار پرتلاش و پیگیر، زمینه تقویت بیش از پیش کشور را فراهم کنند.
رهبر انقلاب اسلامی، موضوع جمعیت و افزایش نسل جوان را نیز یکی از عوامل بسیار مهم در اقتدار ملی دانستند و درخصوص مقوله‌ی «فرهنگ» خاطرنشان کردند: در میان سه عنصر کلیدی برای افزایش اقتدار کشور، «فرهنگ» از همه مهمتر است زیرا با باورها و عقاید مردم مرتبط است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سرمایه‌گذاری گسترده رسانه‌های غرب برای تأثیرگذاری بر باورها و عقاید مردم، گفتند: پادزهر این موضوع، تهیه‌ی طرح‌های تبینی و اقناعی در مورد باورها است که در این زمینه نقش علما، گویندگان، سازمان‌های فرهنگی و تبلیغاتی و رسانه‌ها به‌ویژه صدا و سیما در تعمیق باورها و عقاید دینی مردم بسیار مهم است.
ایشان در این خصوص، ارتباط علما با آحاد مردم را یک عامل بی‌بدیل دانستند و در مورد اهمیت وحدت و همدلی در شرایط کنونی، افزودند: اگرچه در مسائل سیاسی اختلاف سلیقه وجود دارد اما این موضوع نباید وحدت و همدلی کشور را از بین ببرد.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم حمایت همه‌جانبه از مسئولان خاطرنشان کردند: به لطف خداوند همه مسئولان در دولت، قوه قضائیه و سایر دستگاه‌ها در حال کار و تلاش هستند و دولت محترم نیز در این یک سال کارهای زیادی انجام داده و توفیقات فراوانی داشته است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر سختی کارهای اجرایی و اداره کشور گفتند: حمایت از دولت و دستگاه‌های اجرایی وظیفه‌ی همه است.
ایشان افزودند: البته این، به معنای انتقاد نکردن و مطرح نشدن نقاط ضعف برنامه‌ها و سیاست‌های اجرایی نیست اما این انتقادها نباید به‌صورت تخریب باشد.
رهبر انقلاب اسلامی در پایان تأکید کردند: همان‌گونه که بارها گفته‌ام، افق آینده بسیار روشن است و آینده کشور از همه جهات بهتر خواهد بود.

در ابتدای این دیدار آیت‌الله هاشمی شاهرودی نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقتدار روز افزون نظام اسلامی، پیروزی‌های مقاومت اسلامی در فلسطین، عراق، سوریه و لبنان را  از برکات نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: امام خمینی رحمه‌الله تنها بنیان‌گذار جمهوری اسلامی در یک کشور نبود بلکه منشأ تحولی عظیم در جهان اسلام شد.
نایب‌رئیس مجلس خبرگان با اشاره به اقدامات دشمنان برای تخریب و انحراف حرکت‌های اسلامی خواستار برنامه‌ریزی دقیق جهت غلبه بر ترفندهای دشمنان شد.
همچنین آیت‌الله یزدی نایب‌رئیس دوم مجلس خبرگان، گزارشی از نشست دو روزه مجلس خبرگان ارائه کرد.
آیت‌الله یزدی مسئله‌ی فرهنگ و ضرورت توجه بیشتر به اوضاع فرهنگی کشور، لزوم توقف سیاست‌های جمعیتی گذشته، توجه دولت به رشد اقتصادی و ضرورت خروج کشور از رکود و تأکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی را از مهم‌ترین محورهای مباحث و نطق‌های اعضای مجلس خبرگان در اجلاس اخیر بیان کرد.

 • منتظر منتقم حضرت زهرا(س)

نظرات  (۲)

 • ســـربــاز ولایــت
 • سلام خدا قوت همسنگر
  فدائی سید علی دوباره با مطلبی جدید اومد این دفعه به مناسبت ولادت آقا علی بن موسی الرضا(ع) میخایم از همسنگرا درخواست کنیم که بهترین جمله یا شعر زیبا از نظر خودتون رو برای سنگر ما بنویسین... .منتظرتون هستیم بقیه مطلب رو بیاید به سنگر بخونید...... .
  ممنون و متشکر.
  ............................................
  هر زمان تشنه شوم چای نجف مینوشم
  با نباتی ز خراسان رضا (علیه السلام)
  .............................................
  ولادت امام رضا(ع) هم تبریک میگیم.
  در پناه مهدی فاطمه (س) یاعلی التماس دعا[گل]
  پاسخ:
  سلام ممنون
  خیلی دیراومدی همسنگر دیگه یواش یواش داشتیم فکر میکردیم شما دیگه قصد برگشت به عرصه ی جنگ نرم رو نداری - اما با این وجود خوش امدی....
  جمله رو براتون ارسال کردم.  التماس دعا - یا حیدر مدد
  سلام برادر...گفته بودم این سامانه پیامکی باعث نشه شما به وبم سر نزنید اما مث اینکه واقعا همینطور شده...
  پاسخ:
  سلام
  حق با شماست آقای گودرزی هم به بنده سفارش کرده بود به وبلاگ همسنگران (به خصوص وبلاگ شما(چون از مخاطبین و طرفداران وبلاگ ما هستین)) سر بزنیم، اما مدتیه یک سری مشکلات برای تیم اتفاق افتاده و متاسفانه هممون درگیر رفع این مشکلات هستیم.
  اگه دقت کرده باشین اسمس هم مدتیه ارسال نمیشه و مطالب مثل قبل به روز رسانی نمیشه و دو-سه مطلب اخیرمون اقتباسی هست.
  انشالله در اسرع وقت و بعد از حل مشکلات این کاستی ها هم برطرف میشود.  التماس دعا - یاحیدر مدد

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی